Tümü

Diz Altı

Diz Üstü

Kalça Protezi

Dirsek Altı

Dirsek Üstü

Diz Altı Protezler


Diz Üstü Protezler


Kalça Protezleri


Dirsek Altı Protezler


Dirsek Üstü Protezler


Harmony

Harmony aktif bir süspansiyon sistemidir. Bacak protezinin güdükle daha sağlam bağlatısını sağlar.

C-Leg

Mikroişlemcili bacak protezi C-Leg, gündelik hayatta yüksek stabilite ve bağımsızlık beklentisi olan hastalar içindir.Aynı zamanda mobilite ve özgürlük de söz konusudur.

Aqualine

Aqualine protez sistemi ıslak alanda kullanıma gereksinimi olanlar için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz entegre edilmiş kilitle yürümede ve ayakta durmada emniyet sağlar. Bunun yanında sayısız protez parçası ve bağlantı bileşenleri Aqua diz ve Aqua ayak ile kişiye özel su geçirmez yürümeyi tamamlamak amacıyla kullanılabilmektedir.

MyoFacil

MyoFacil protez el sistemi ilk miyoelektrik uydurma için idealdir. Sağlam bir temel uydurma oluşturur ve bu nedenle büyük bir hareket özgürlüğü sağlar.

DynamicArm

DynamicArm dirsek eklemi, özel teknolojisi sayesinde hareketlerinizi doğal bir şekilde yapmanızı sağlar. DynamicArm, kaslarınızdan gelen sinyallerle kontrol edilir ve bir elektrik motoru ile çalışır.

Michelangelo

Michelangelo Eli AxonBus protez sistemi, çeşitli tutma seçenekleri ile doğal elin sayısız işlevini geri yükler. Oldukça doğal tasarımı sayesinde, doğal vücut görüntüsüne uyumlu bir şekilde entegredir.

Helix 3D

Helix 3D kalça eklem sistemi ile Ottobock; kalça eklem amputasyonu sonrası hareketlere bir standart kazandırdı. Bu hem kalça dezartikülasyonu hem de leğen kemiğinin bir kısmının da alındığı hemipelvektomi geçirmiş amputelere uygulanabilmektedir.

Genium

Mikroişlemcili denetime sahip diz eklemi Genium , kullanıcı farkında olmadan doğal hareketi destekler. Her şey eş zamanlı, hatta ileriye dönük olarak gerçekleşir. Bunu en yeni bilgisayar, sensör ve kontrol mühendisliği mümkün kılmıştır.

Genium X3

Genium X3 teknoloji, işlevsellik ve sezgisel kullanımın benzersiz bir bileşimdir. Bu protez sistemi, fizyolojik insan yürüşünün, mümkün olan doğala en yakın taklididir

Aqualine

Islak ortamlardaki günlük işler örneğin günlük duş veya banyo gibi bir çok zorluk teşkil eder: Islak ve kaygan zeminler düşme riskini artırır; yürüme yardımı her zaman ulaşılabilir bir emniyet imkanı sağlamaz ve görünüm mümkün oldukça dikkat çekmeyen cinsten olmalıdır. Aqualine protez sistemi ıslak alanda kullanıma gereksinimi olanlar için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz entegre edilmiş kilitle yürümede ve ayakta durmada emni